ten trzeci karny to taka kropla dziegciu jak dla mnie, poprzeczki, te 50tki w tarczy , to takie bajerki , ale fajnie jakby setki, karne , miał 100% skuteczność , no ale nie żebym sie czepiał bo jestem zachwycony naprawde wprowadziło mnie to w dobry nastrój dzisiaj
