Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20507
Stary 27.11.2017, 10:02
anty mod,
ta liga jest tak smiesznie slaba, ze nawet i Korona moze zrobic mistrza.
Wejscie do LM to juz nie czasy Cupiala, ze gra sie z Barcelona czy Panathinaikosem.
Psim swedem, fartem przy losowaniu i jest faza grupa za ktora placa w sumie kolo 80-90 baniek PLNow.
Z takim zastrzykiem finansowym i rozsadnym inwestowaniu mozna szybko stac sie amica czy legla tej ligi. Wiec....wiecej optymizmu.
Mysle, ze gdyby Junco dostal chocby ulamek takiej kwoty, powiedzmy 5 mln E to mielibysmy tutaj takich grajkow, ze Wisla bylaby na wyzszym levelu niz w najlepszych czasach Cupiala.
Odpowiedz cytując