|
pepe
Wybacz, ale i Junco i Ramirez mowili ze poziom naszych nastolatkow jest po prostu mizerny. Junco wprost mowil, ze na narybek z akademii mozna liczyc najwczesniej za 2-3 lata. Tam nikt tych chlopakow nie traktuje powaznie, bo nie dali ku temu zadnych, ale to zadnych powodow. Niech pojda na wypozyczenie do 1 czy 2 ligi i pokaza jakis sensowny poziom. Drzazga poszedl i przepadl. Jak ktos sobie nie bedzie radzil w 1 lidze to na pewno nie poradzi sobie w eklasie.
Wiec ponawiam? Z kim zostajemy? Boguskim, ktore w lipcu nie bedzie, Ze manuelem, ktorego zaraz moze nie byc, Wojtkowskim, ktory z musu moze zagrac na skrzydle, ale jego pozycja to to nie jest i Maleckim, ktory od bidy moze tam grac. Na lewej wtedy bylby Imaz i kto w zastepstwie? Kostal, ktory nie potrafi sie przy takiej mizerii przebic? Nie sadze.
Tutaj jest najslabiej obsadzona pozycja na boisku i tutaj sie nalezy spodziewac ruchow.
Ja mocno wierzylem w Ze Manuela. Moim zdaniem facet ma na prawde duzy potencjal, ale cos nie halo jest z glowa. A Wisla to nie jest obecnie klub, ktory moze sobie pozwolic na szpital psychologiczny za gruba kase. Nie potrafi sie zaaklimatyzowac, nie pasuje mu jezyk, klimat, srodowisko, nastawienie - trudno. Trzeba poszukac innego kozaka, ktory sie tu zaadoptuje jak Carlitos albo chociaz Imaz, czy w przeszlosci Uche.
ashketchup
Kolejny raz efemowy ekspercie sie do mnie dopier... i zaczyna sie to juz robic nudne. Gdybys nie tylko gral wazniaka, ale chociaz potrafil dodac dwa do dwoch to bys zauwazyl, ze polityka Junco polega na zastepowania najslabszych cegielek mocniejszymi. A takze star(sz)ych mlodszymi, na ktorych mozna zarobic.
Na Boguskim zarobic nie mozna. I nie bedzie mozna. Lepszy tez juz nie bedzie.
Przedluza z nim umowe tylko w jednym wypadku - bedzie porownywalny umiejetnosciami z ewentualnym mozliwym nabytkiem i bedzie tanszy. Inaczej baj baj Bogus.
|