|
Teo, powiem więcej. Junco na kazda pozycje nawet i po 10 zawodników którzy podlegają obserwacji w kontekście przenosin do Wisly. Jego notes przez tyle lat pracy w branży musi zawierac setki, tysiace nazwisk pilkarzy...
Ze Manuel natomiast ma ten mankament że jest dość wiekowy, drogi i gołym okiem widać że aklimatyzacja przebiega bardzo opornie... trzeba szukać młodszych i bardziej perspektywicznych. Nawet i 18 latkow z zagranicy którzy by poklepali najpierw w CLJ, a za rok powalczyli o miejsce w 1 drużynie.
Rozumiem, że Ze na papierze wygladal obiecujaco, ale po prostu nie każdy piłkarz w Wiśle wypali..
|