|
Punktować, nie oglądać sie na innych i jak się skończą mecze jesienne to bedzie się można pobawić w jakieś typowanie o co walczymy. Ta liga jest słaba, ale z drugiej strony jest wyrównana i rzadko sie zdarza, by jakiś zespół odnotował serię kilku zwycięstw z rzędu. Mamy potencjał, gramy coraz lepiej, ale wystarczy jeden głupi błąd, albo gorszy mecz Carlitosa by skończyć dany mecz bez punktów. Z 10 punktów w 5 ostatnich meczach będę zadowolony, przy założeniu, że porażka nie nastąpi na pasach.
kacpaw91 napisał(a): 
|
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
|
|