Boguskiemu w czerwcu konczy sie kontrakt i watpliwe jest, aby zostal przedluzony.
Ze manuel byc moze jeszcze w tym roku opusci Krakow.
Z kim zostajemy na prawe skrzydlo? Od bidy Malecki, Bartosz i z ewentualnego musu Wojtkowski, bo z niego skrzydlowy typowy nie jest.
Ten Sloweniec, jesli prawda jest, ze konczy mu sie w czerwcy kontrakt jest opcja za Boguskiego. Moze byc tak, ze zaplacimy Goricy jakies smieszne pieniadze za wypozyczenie do konca sezonu a w szufladzie bedzie lezal kontrakt 1+2 lata od czerwca.
Aha.. kazdy kto pisze, ze Junco nie bedzie szukal... sorry ale jest idiota

Tacy ludzie jak Junco stale szukaja, dla nich nigdy kadra nie jest zamknieta. I zawsze maja opcje na wypadek transferu wychodzacego. Cos ala ranking. Zreszta mowil o tym Junco, ze jego pierwsze wybory nie doszly do skutku. On na kazda pozycje ma 2-3 zawodnikow, ktorzy moga wzmocnic Wisle.
Mysle, ze moze byc ciekawie zima ;-) Duzo zalezy od naszej pozycji w tabeli. Im wyzsza tym dla wiekszej ilosci zawodnikow bedziemy atrakcyjni z powodu ewentualnych meczow pucharowych.