|
Mnie strasznie bawi jak szybko skreślacie młodych. Tydzień temu Balanyuk był do odpalenia, BOOM-2 asysty w sparingu i wszyscy ubolewają nad kontuzją, bo chcieliby go w meczu z Niecieczą. Kostal zagra jeden dobry mecz i będzie tak samo. Junco mówił, że mamy być fabryką, a nie refabrykować.
|