Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20495
Stary 26.11.2017, 15:21
Maciek17 napisał(a):Wyświetl post
Ktoś się orientuje jak wygląda umowa wypożyczenia Ze Manuela? Czy są realne szanse na odpalenie go zimą?
U kogoś na Twitterze widziałem post że podobno są takie plany
Odpowiedz cytując