pepe72 napisał(a):
|
Ponoć kosztuje 200k EUR. Jak nikogo nie sprzedamy to raczej Wisła sobie go odpuści.
|
To jest kwestia jego statusu, a ten trochę ciężko ustalić, jednak wygląda na to, że gość poszedł na wypożyczenie od stycznia 2017 do stycznia 2018. Kontrakt z Goricą ma do końca tego sezonu, a to oznacza, że można go podpisać już teraz i ewentualnie wyciągnąć już zimą za frytki.