Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5841
Stary 23.11.2017, 23:26
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Nie jestem ekspertem, więc się nie wypowiem co do tego jak ktoś wykonuje swoją pracę. Namawiałbym to podobnego podejścia.

Dodam tylko, że Bałaniuk jest kontuzjowany po brutalnym wejściu obrońcy Śląska. Ondrasek, od samego przyjścia do Wisły częściej się leczy niż gra .
Kontuzji tej dwójki akurat bym nie łączył z pracą naszego sztabu.
Nie napisałem kto i nie napisałem w czym. Napisałem, że trudno mi uwierzyć, aby ten szpital pozostawał bez związku z pracą sztabu szkoleniowego, fizjo albo medycznego. Myślę, że zmiana lekarza w jakimś stopniu to potwierdziła. Ale daj Boże, niech to będą przypadki, których nikt nie mógł przewidzieć, którym nikt nie mógł zapobiec. Może podobny przypadek sprawi, że na wiosnę będą wszyscy zdrowi.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując