Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20468
Stary 23.11.2017, 17:46
Kądzior nie zrobił na mnie wrażenia natomiast Angulo podobał mi sie jak jeszcze górnik grał w 1 lidze oglądałem 2-3 mecze górnika i widać było umiejętności ale wiek raczej schyłkowy jak na gracza, pewnie jego forma ulotni sie po rundzie jesiennej jak chociażby forma Vassiljeva w zeszłym sezonie. Z GZ po spadku uważałem, ze najciekawszy jest Kurzawa, ale dziś jest nieosiągalny dla nas....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując