|
Kądzior nie zrobił na mnie wrażenia natomiast Angulo podobał mi sie jak jeszcze górnik grał w 1 lidze oglądałem 2-3 mecze górnika i widać było umiejętności ale wiek raczej schyłkowy jak na gracza, pewnie jego forma ulotni sie po rundzie jesiennej jak chociażby forma Vassiljeva w zeszłym sezonie. Z GZ po spadku uważałem, ze najciekawszy jest Kurzawa, ale dziś jest nieosiągalny dla nas....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|