Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20467
Stary 23.11.2017, 16:42
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
ashkeczup ma racje, o takim zawodniku jak Kądzior możemy tylko pomarzyć, przypomnijcie sobie jego liczby z pierwszej ligi z zeszlego seoznu - były kosmiczne

oczywiscie juz wtedy malkontenci pisali ze to nizszy poziom rozgrywkowy , ble,ble,ble , i co ? póki co gra w v-celiderze ekstraklasy i juz ma niemało punktow w klasyfiukacji kanadyjskiej
A Ty w ogóle oglądasz mecze Górnika? Dla mnie ten chłopak to nic specjalnego - cały Górnik gra "rozpędem", spuchną szybciej niż wszyscy myślą i każdy zapomni o Kądziorach.
Odpowiedz cytując