Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

ashkeczup ma racje, o takim zawodniku jak Kądzior możemy tylko pomarzyć, przypomnijcie sobie jego liczby z pierwszej ligi z zeszlego seoznu - były kosmiczne
oczywiscie juz wtedy malkontenci pisali ze to nizszy poziom rozgrywkowy , ble,ble,ble , i co ? póki co gra w v-celiderze ekstraklasy i juz ma niemało punktow w klasyfiukacji kanadyjskiej
|
A Ty w ogóle oglądasz mecze Górnika? Dla mnie ten chłopak to nic specjalnego - cały Górnik gra "rozpędem", spuchną szybciej niż wszyscy myślą i każdy zapomni o Kądziorach.