Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80517
Stary 23.11.2017, 13:11
R33 napisał(a):Wyświetl post
ednak nie rezygnowałbym z niego bo w nim też widzę duże wzmocnienie.
Mnie ciągle interesuje na jakiej podstawie twierdzicie (bo jest takie grono osób), że Kostal to materiał na super grajka?

Nie twierdzę, że to ogór, ale wchodzi na mecz z Puszczą i niczym się kompletnie nie wyróżnia.

Cytat:
Jakim cudem miałby to być Halilović, skoro jest najbardziej ofensywnie usposobiony z trójki Basha, Perez? No ludzie...
Zgadza się, to wymysł ludzi. Halilovic nawet nie ma takich cech jakie ma KM. Naturalnym następca jest Perez, ta sama pozycja.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując