R33 napisał(a):

|
ednak nie rezygnowałbym z niego bo w nim też widzę duże wzmocnienie.
|
Mnie ciągle interesuje na jakiej podstawie twierdzicie (bo jest takie grono osób), że Kostal to materiał na super grajka?
Nie twierdzę, że to ogór, ale wchodzi na mecz z Puszczą i niczym się kompletnie nie wyróżnia.
Cytat:
|
Jakim cudem miałby to być Halilović, skoro jest najbardziej ofensywnie usposobiony z trójki Basha, Perez? No ludzie...
|
Zgadza się, to wymysł ludzi. Halilovic nawet nie ma takich cech jakie ma KM. Naturalnym następca jest Perez, ta sama pozycja.