|
Ja tez sie zgadzam z Bońkiem.
Moim zdaniem pieniądze powinne byc dzielone proporcjonalnie do zajętego miejsca, jerst to logiczne i każdy przed sezonem wie o co walczy, a nie jakas dodatkowa górka dla najlpeszych , i to nawet nie w tym sezonie a "za zasługi"
|