Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11924
Stary 23.11.2017, 12:59
Ja tez sie zgadzam z Bońkiem.

Moim zdaniem pieniądze powinne byc dzielone proporcjonalnie do zajętego miejsca, jerst to logiczne i każdy przed sezonem wie o co walczy, a nie jakas dodatkowa górka dla najlpeszych , i to nawet nie w tym sezonie a "za zasługi"
Odpowiedz cytując