Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80513
Stary 22.11.2017, 22:44
Karherop napisał(a):Wyświetl post
W lecie mieliśmy zamknięta kadrę po czym sprowadzono Kolara Imaza Balaniuka i Pereza. Zima też, a sprowadzono Valencie i Echavarrie.

Nie wierzę że nie będzie żadnych ruchów transferowych w obie strony. Takiego Kostala trzeba np wypożyczyć aby się nie marnowałna ławie.

Junco lubi zaskakiwać. Myślę że podpiszemy kogoś z kontraktem od lipca 2018.
W lecie późno sprzedaliśmy Brleka i Mąkę. Jakby nie roz...enie środka pola to część zakupów mogłaby pewnie poczekać. Chociaż Imaz i Perez okazali się jednak dobrymi transferami.
Odpowiedz cytując