Karherop napisał(a):

W lecie mieliśmy zamknięta kadrę po czym sprowadzono Kolara Imaza Balaniuka i Pereza. Zima też, a sprowadzono Valencie i Echavarrie.
Nie wierzę że nie będzie żadnych ruchów transferowych w obie strony. Takiego Kostala trzeba np wypożyczyć aby się nie marnowałna ławie.
Junco lubi zaskakiwać. Myślę że podpiszemy kogoś z kontraktem od lipca 2018.
|
W lecie późno sprzedaliśmy Brleka i Mąkę. Jakby nie roz...enie środka pola to część zakupów mogłaby pewnie poczekać. Chociaż Imaz i Perez okazali się jednak dobrymi transferami.