Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80512
Stary 22.11.2017, 19:20
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
Transfer gościa, który w młodym wieku rzeczywiście wybijał się w swojej lidze (wręcz nią zamiatał) nazywasz transferem pod publiczkę?

Po prostu - gość był naprawdę dobry na tamtym poziomie rozgrywkowym, do wyjęcia za grosze, więc grzechem było nie skorzystać. Życie pokazało, że Eklasa, to za wysokie progi jak na jego nogi, jego rozwój nie idzie tak, jakbyśmy sobie tego wszyscy życzyli, ale warto było to sprawdzić i dalej powinniśmy iść tą samą drogą. To nie jest "transfer pod publiczkę", tylko rozsądne działanie i oby tak dalej. Jak nie wypali - trudno, kariery nikomu nie łamiemy, bo chłopak nie kisi się na ławie, tylko jest wypożyczany, ale za to jak wypali, to będzie sukces.
Zgadzam się. Ale Drzazgę pożegnać należy.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując