wściekłe pięści węża napisał(a):

Transfer gościa, który w młodym wieku rzeczywiście wybijał się w swojej lidze (wręcz nią zamiatał) nazywasz transferem pod publiczkę?
|
Może to nie było najbardziej fortunne określenie, ale transfer ten ogłoszono w trakcie BEZNADZIEJNEGO okresu dla Wisły, czyli końcówki 2015 roku. Może chcieli w ten sposób pokazać, że robią cokolwiek, żeby było lepiej. Nawet jeśli się mylę to nie zmienia faktu, że nie nadaje się do gry w Ekstraklasie. Ani wtedy ani teraz.