Wyświetl pojedynczy post
patti
Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11922
Stary 22.11.2017, 15:06
legia zaczyna coraz bardziej rozpychac sie lokciami i chce zagarnac jak najwiecej dla siebie. Jak Stanowskiego nie lubie, jak i jego "weszlo" to trzeba mu przyznac racje. Nie mozemy dopuscic do sytuacji jaka jest teraz w niemczech - gdzie Bayern seryjnie zdobywa mistrza.
Jestem ciekawy co my Kibice mozemy zrobic, jak mozemy pomoc Wisle, bo samo spiewanie legia to stara ku*** duzo nie zmieni.
Czy jest ktos na tym forum kto nalezy do "Klubu Biznesu 1906" Czy takie watki sa tam poruszane - jak lobbowac Wisle itp
Odpowiedz cytując