Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11918
Stary 21.11.2017, 23:37
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Stanowski pije do prezesów Wisły.
http://weszlo.com/2017/11/21/wtorek-...-stanowski-40/

"Gdybym był prezesem dajmy na to Wisły Kraków, zadałbym dość oczywiste pytanie: – Przepraszam, ale jak to możliwe, że na zebraniach Rady Nadzorczej [Ekstraklasy] są dwie osoby z Legii, a ani jednej z mojego klubu?"

Pytanie całkiem sensowne. Zwłaszcza w kontekście (przyszłych) finansów Wisły.
Picie do naszego zarządu to tak raczej na doczepkę. Problem jest głębszy... I dobrze by było, żeby wizje warszawskich wsiurów nie ziściły się. Choć prawdę mówiąc, biorąc pod uwagę polską mentalność - im więcej będzie tam pieniędzy tym większa patola i marnotrawstwo.
Odpowiedz cytując