Stanowski pije do prezesów Wisły.
http://weszlo.com/2017/11/21/wtorek-...-stanowski-40/
"Gdybym był prezesem dajmy na to Wisły Kraków, zadałbym dość oczywiste pytanie: â Przepraszam, ale jak to możliwe, że na zebraniach Rady Nadzorczej [Ekstraklasy] są dwie osoby z Legii, a ani jednej z mojego klubu?"
Pytanie całkiem sensowne. Zwłaszcza w kontekście (przyszłych) finansów Wisły.