Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11917
Stary 21.11.2017, 22:43
Stanowski pije do prezesów Wisły.
http://weszlo.com/2017/11/21/wtorek-...-stanowski-40/

"Gdybym był prezesem dajmy na to Wisły Kraków, zadałbym dość oczywiste pytanie: – Przepraszam, ale jak to możliwe, że na zebraniach Rady Nadzorczej [Ekstraklasy] są dwie osoby z Legii, a ani jednej z mojego klubu?"

Pytanie całkiem sensowne. Zwłaszcza w kontekście (przyszłych) finansów Wisły.
Odpowiedz cytując