Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24441
Stary 21.11.2017, 15:45
zibi7 napisał(a):Wyświetl post
Co za bzdury, na jakiej niby podstawie?
For_FuN zle interpretuje przepisy PZPN. Stanie sie tak, jesli nie wyrazimy checi przedluzenia kontraktu z Carlitosem na pol roku przed koncem kontraktu. Jesli bedzie juz mniej niz pol roku do konca kontraktu, a my dalej nie wyrazimy checi przedluzenia to wtedy nadal bedziemy mieli prawo pierszenstwa, ale Carlitos bedzie mogl sie 'wykupic' w sposob w jaki napisal For_FuN.

Na te chwile mozemy przedluzyc kontrakt z Carlitosem w kazdym momencie bez jego udzialu i nikt go nam nie moze sprzatnac sprzed nosa. Natomiast nie robimy tego bo biorac pod uwage doniesienia prasowe chcemy podpisac z nim calkowicie nowy kontrakt na innych warunkach. W najgorszym wypadku przedluzymy z nim kontrakt na pol roku i jeden dzien wczesniej przed koncem dotychczasowej umowy.
Ostatnio edytowane przez Snow : 21.11.2017 o godz. 15:48.
Odpowiedz cytując