zibi7 napisał(a):

|
Co za bzdury, na jakiej niby podstawie?
|
For_FuN zle interpretuje przepisy PZPN. Stanie sie tak, jesli nie wyrazimy checi przedluzenia kontraktu z Carlitosem na pol roku przed koncem kontraktu. Jesli bedzie juz mniej niz pol roku do konca kontraktu, a my dalej nie wyrazimy checi przedluzenia to wtedy nadal bedziemy mieli prawo pierszenstwa, ale Carlitos bedzie mogl sie 'wykupic' w sposob w jaki napisal For_FuN.
Na te chwile mozemy przedluzyc kontrakt z Carlitosem w kazdym momencie bez jego udzialu i nikt go nam nie moze sprzatnac sprzed nosa. Natomiast nie robimy tego bo biorac pod uwage doniesienia prasowe chcemy podpisac z nim calkowicie nowy kontrakt na innych warunkach. W najgorszym wypadku przedluzymy z nim kontrakt na pol roku i jeden dzien wczesniej przed koncem dotychczasowej umowy.