szprotson napisał(a):

Musisz Markusie jednak wziąć pod uwagę to, ze u Nas przez naście tysiecy lat trener nie mial komfortu pracy nad planem dlugofalowym. Co za tym idzie, kibic nie byl przyzwyczajony do tego by trener miał czasu.
Trener albo miał mieć wyniki na już, albo wypierdalać na już. I wiele osób dalej zostało w tych okowach. Tak samo z transferami i celami. Kupować najlepszych niezależnie ile mamy [s]nie mamy [s] kasy oraz walczyć o Mistrza Polski z Legia, niezależnie od tego jak kadra wyglada jakościowo...
|
Dlatego o tym piszę. Czas na zmiany i wyciągnięcie wniosków, także wśród kibiców. Z przeszłości trzeba wyciągać naukę, a nie zapominać i potem powielać te same błędy.