Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
semion
Junior Member
 
Od: 03.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13410
Stary 21.11.2017, 10:50
Widzę, że Klub rozpocżął sprzedaż biletów w "trójpaku" na wszystkie trzy grudniowe mecze.Orientujecie się, czy będzie także sprzedaż na pojedyncze spotkania? Mogę być tylko na najbliższym meczu z Górnikiem.
Odpowiedz cytując