Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
semion
Junior Member
Od: 03.2017
Offline
#
13410
21.11.2017, 10:50
Widzę, że Klub rozpocżął sprzedaż biletów w "trójpaku" na wszystkie trzy grudniowe mecze.Orientujecie się, czy będzie także sprzedaż na pojedyncze spotkania? Mogę być tylko na najbliższym meczu z Górnikiem.
semion
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do semion
Znajdź inne posty napisane przez semion