Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2869
Stary 21.11.2017, 00:36
Tak samo Murinho i Kiko

Sam bym nigdy nie poszedł w tego typu argumenty, bo uważam je za śmieszne. Po prostu dostosowałem analogię. Jak mi ktoś wyjeżdża z Murinho, to chyba adekwatne będzie przywołanie klubu w którym pracował.

Wracając do tematu: mnie Wisła grająca jak obecnie się bardzo podoba. Mam nadzieję, że nie będziemy próbować Atleticować w najbliższym czasie.
Odpowiedz cytując