Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2868
Stary 21.11.2017, 00:11
s1mone napisał(a):Wyświetl post
I niby Murinho nie był w wielu miejscach wywalany za styl? (vide Real)

Ja wolę oglądać Wisłę, która w gorszych meczach nie będzie rozjechanym plackiem. Murinho ma/miał w swoich zespołach na tyle jakości, że mógł/może to sobie praktycznie zagwarantować. Co nie zmienia faktu, że to nie jest piękny futbol.
Możesz sobie woleć, ale to Twój problem. Priorytetem dla klubu jest zdobycz punktowa.

Real a my to dwie różne rzeczywistości.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując