s1mone napisał(a):

I niby Murinho nie był w wielu miejscach wywalany za styl? (vide Real)
Ja wolę oglądać Wisłę, która w gorszych meczach nie będzie rozjechanym plackiem. Murinho ma/miał w swoich zespołach na tyle jakości, że mógł/może to sobie praktycznie zagwarantować. Co nie zmienia faktu, że to nie jest piękny futbol.
|
Możesz sobie woleć, ale to Twój problem. Priorytetem dla klubu jest zdobycz punktowa.
Real a my to dwie różne rzeczywistości.