|
Panowie...oczywiście można mieć pretensje do Kiko o wymęczone 1:0 z Pogonią u siebie...jednakże broni Go miejsce w tabelii i nie ma podstaw do tego, żeby mu nie dać szansy...w obecnej sytuacji jedynym rozsądnym posunięciem jest zostawienie Gp na stanowisku...
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
|