Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2861
Stary 20.11.2017, 22:49
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Poki co nie musze bo zaczal robic dokladnie to co chcialem zeby robil i nawet numeru nie musialem podawac. Moze czyta forum, przynajmniej te madrzejsze pisty?
Oczywiscie,ze czyta. Ciebie czytaja wszyscy, a najbardziej Napoleon i
Cesarz Franciszek i Jezus Chrystus,wszyscy z tego samego oddzialu. Kiko mialby odpuscic ? Dla mnie pisz wiecej i wiecej bo jak mawial poeta " a oto przykazanie daje Ci w zalobie
Z moich marzen Synaju
Gdzie, ukryty, plone
Czyn tak zawsze i dumaj jak gdyby ku Tobie
Oczy wszystkich wariatow byly wciaz zwrocone...
Pewne slowa moglem przekrecic...
You'll never know...
Odpowiedz cytując