wiesniak842 napisał(a):

Poki co nie musze bo zaczal robic dokladnie to co chcialem zeby robil i nawet numeru nie musialem podawac. Moze czyta forum, przynajmniej te madrzejsze pisty?
|
Oczywiscie,ze czyta. Ciebie czytaja wszyscy, a najbardziej Napoleon i
Cesarz Franciszek i Jezus Chrystus,wszyscy z tego samego oddzialu. Kiko mialby odpuscic ? Dla mnie pisz wiecej i wiecej bo jak mawial poeta " a oto przykazanie daje Ci w zalobie
Z moich marzen Synaju
Gdzie, ukryty, plone
Czyn tak zawsze i dumaj jak gdyby ku Tobie
Oczy wszystkich wariatow byly wciaz zwrocone...
Pewne slowa moglem przekrecic...