Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29029
Stary 20.11.2017, 17:16
Jako ze jestem w delegacji a w tygodniu beda mecze LM, stad moje pytanie... da się oglądać jakoś przez net w dobrej jakości ? Mam UPC i horizontv, ale tam nie na c+. Jest jakiś sposób?
Odpowiedz cytując