Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 19.11.2017, 17:28
W tej lidze to akurat nie ma zbytnio na to zasady Zagralismy dwa dobre mecze, z Nieciecza calkiem mozliwe, ze zagramy kupe (nie mylic z wynikiem) i w sumie nie bedzie to niczym nadzwyczajnym. Krytykuje sie jak sa ku temu powody, tak samo z chwaleniem. Jeden wiecej, drugi mniej, co za roznica. Nie podobaja sie komus czyjes posty, nie czytaj, proste. Wolfy chyba byl nagminnie bity za dzieciaka, teraz wylewa swoje frustracje w internecie z piana na ustach. Ma do tego prawo. Nie podoba sie, ignorowac i tyle.
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 19.11.2017 o godz. 17:31.
Odpowiedz cytując