Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80473
Stary 19.11.2017, 00:03
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Nie widzę żadnej analogii. Wasilewski to facet z charakterem, ale BEZ PRZESZŁOŚCI W WIŚLE. To nie gość 'przywiązany' do barw i Wiślackiej ideologii. Natomiast transfer oceniam pozytywnie. Potrzebujemy ludzi do robienia szatni. A i sportowo mam nadzieję, że to wciąż jest JAKOŚĆ.
Jak to bez przeszlosci, 17 lat temu juz u nas trenowal i nawet zagrał w sparingu

Sam przyznaje ze juz z 5 razy byl mocno namawiamy na kontrakt w Wiśle. Nie bez powodu byl wielokrotnie widywany na naszym stadionie. Nie wiesz co mu siedzi w głowie.

Na nazywanie go Wislakiem jest zbyt wczesnie, ale jesli nie stracil swoich glownych walorów to szybko zostanie ulubieńcem trybun.
Odpowiedz cytując