Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
tak rozsądny post powinien sugerować że rozumiesz że zwalnianie trenera to droga donikąd , ale jak pamietamy jednak NIE
|
Ja akurat jestem z tych przeciwko zwalnianiu. Ja tylko uwazalem i dalej uwazam, ze z Kiko u steru nie przeskoczymy naszego dotychczasowego sredniego poziomu do czego w sumie nie mam zastrzezen w naszej sytuacji. Jest na tu i teraz wyborem bardzo dobrym (przede wszystkim tanim) ale nie na gre o cos wiecej ( chyba, ze Junco ogarnie mu jeszcze ze dwoch Carlitosow

).