Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80457
Stary 18.11.2017, 14:56
forthy napisał(a):Wyświetl post
Gonzalez obecnie jest połamany, Głowacki nie ma sił raczejna grę od deski do deski, Wasilewski nie wiadomo w jakiej formie przyjdzie, a Arsenic grał też jako prawy obrońca. Dobre uzupełnienie na ten sezon, ale nadmiaru bogactwa wcale nie ma.



Nie mogę się zgodzić z tym podobnym wiekiem. Przecież jak Kuba by przyszedł w 2019 to jest 33 latek.
Ty nie jesteś coś do Błaszczykowskiego uprzedzony?
w 2019 spoko , ale coś tam pisało że z Niemiec najpierw do jueseja
Odpowiedz cytując