Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80456
Stary 18.11.2017, 14:52
Markus napisał(a):Wyświetl post
Ucieszyła mnie wiadomość o sprowadzeniu Wasilewskiego. Potrzebujemy obecnie dodatkowego stopera, a Wasyl nawet w tym wieku powinien okazać się wzmocnieniem. To także niewątpliwie świetny ruch marketingowy.

Transfery Junco robią wrażenie. Drużyna, mimo skromnych możliwości finansowych ma coraz większy potencjał kadrowy i możliwości. Uważam, że dzięki jego pracy i strategii, awans do pucharów w tym sezonie jest realny. Wreszcie

Obserwując te dokonania nie boję się napisać, ze Hiszpan jest prawdopodobnie najlepszym dyrektorem sportowym, jakiego kiedykolwiek miała Wisła.
Puchary bez utrzymania Carlitosa to będzie samobójstwo.
Odpowiedz cytując