|
Boimy się, co będzie gdy wróci X piłkarz (np Ivan lub Velez) zapominając, że wtedy kontuzje może mieć piłkarzy Y.
Przy takiej kadrze kontuzje są nieuniknione. Teraz mamy ich 7, a tak naprawdę od początku sezonu stale ich było ok 5 i tylko zawodnicy się 'rotowali' w gabinetach lekarskich.
Wasyl nie przychodzi z 3 ligi, ale z Premier League gdzie 45 min treningu jest rozgrywane na większej intensywności jak u nas 90 minut w lidze.
|