Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80453
Stary 18.11.2017, 14:37
Boimy się, co będzie gdy wróci X piłkarz (np Ivan lub Velez) zapominając, że wtedy kontuzje może mieć piłkarzy Y.

Przy takiej kadrze kontuzje są nieuniknione. Teraz mamy ich 7, a tak naprawdę od początku sezonu stale ich było ok 5 i tylko zawodnicy się 'rotowali' w gabinetach lekarskich.

Wasyl nie przychodzi z 3 ligi, ale z Premier League gdzie 45 min treningu jest rozgrywane na większej intensywności jak u nas 90 minut w lidze.
Odpowiedz cytując