Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80450
Stary 18.11.2017, 13:36
pomału dochodze do siebie

NIE WIEM w jakiej formie jest Wasyl

dziwi mnie tylko że pół forum spuszcza sie na myśl o Kubie który przyjdzie do nas jak już bedzie w takim wieku że nawet w MLS mu nie przedłużą umowy , a na w podobnym wieku Marcina kręci nosem
Odpowiedz cytując