|
pomału dochodze do siebie
NIE WIEM w jakiej formie jest Wasyl
dziwi mnie tylko że pół forum spuszcza sie na myśl o Kubie który przyjdzie do nas jak już bedzie w takim wieku że nawet w MLS mu nie przedłużą umowy , a na w podobnym wieku Marcina kręci nosem
|