|
Jeżeli utrzymamy kadrę, a może się jeszcze wzmocnimy to uważam, że celem powinna być walka o 3 miejsce. I piszę to jako osoba pragmatyczna i ostrożna w entuzjazmie. Cele należy określać wysoko, a wydaje się, że naszym zakichanym obowiązkiem jest walka z takimi drużynami jak Jaga i Górnik, Korona. Nie wiadomo też jak grać będzie Lech i Legia. Jak dotychczas to w ich grze nie widzę stabilizacji formy i błysku. Tu się wszystko może jeszcze wydarzyć...
|