Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5821
Stary 18.11.2017, 13:02
Nie wiem, czemu piszemy o Błaszczykowskim w temacie nt. aktualnych pracowników Wisły, ale skoro tutaj rozmawiamy, to mam pytanie do tych, którzy oglądają go w meczach innych niż reprezentacji. Czy Błaszczykowski nadawałby się na pozycję inną niż skrzydło, gdzie nie musiałby się ścigać z dzieciakami? Np. na rozegranie za napastnika? Podać umie, wejść w pole karne umie, z klepy zagra, do tego nie musiałby stać jak Stilic - biegałby ale bez wyścigów.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując