|
Mam mieszane uczucia. Ten transfer miałby większy sens w lecie 2017 albo nawet 2016 r. A teraz, po takiej przerwie - nie jestem pewien, czy Wasyl jest w stanie nam cokolwiek dać. W lidze, gdzie mecze wygrywa się zaangażowaniem. Ponadto, gdybyśmy mogli wybierać: Głowacki na jeszcze jeden rok na podobnym poziomie albo Głowacki i Wasyl do końca tego sezonu, odpowiedź mogłaby być tylko jedna. Ale z drugiej strony Wasyl to jest postać bardzo pozytywna, będę za niego trzymał kciuki i chciałbym chociaż raz w starciu z jakąś gorszą/wolniejszą drużyną zobaczyć parę Głowa-Wasyl na środku.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|