|
Ciekaw jestem:
- czy to autorski pomysł polskiego zarządu, albo działu marketingu? ;-)
- czy to autorski pomysł Junco?
- co na to Ramirez? On w ogóle wie, kto to Wasyl?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|