|
Chłop od ponad 2 lat nie gra w piłkę... a wiadomo jak prezentował się przed odsunięciem od składu w Leicester. Stracił kompletnie szybkość i nie wiem czy jest sens odkurzać emeryta(chyba, że niski kontrakt). Z drugiej strony to liga polska, ale mimo wszystko. Zobaczymy. Na pewno nie od razu, bo musi przejść okres przygotowawczy.
|