Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80429
Stary 18.11.2017, 00:51
Wasilewski to na pewno wzmocnienie szatni, facet nawet w Leicester był trzymany bo kręcił atmosferę.

Marketingowo też duży plus - znane nazwisko, były reprezentant Polski.

Z drugiej strony moim zdaniem pod względem piłkarskim to on nigdy nie był jakiś super wybitny. Ot taki walczak, siła razy gwałt, charakterny to fakt, ale jeśli przez niego ma siedzieć ktoś z dwójki Bartkowski / Arsenić to moim zdaniem byłaby wielka szkoda. Na nich można zarobić konkretne pieniądze, a wątpię, żeby Wasył jakoś znacząco zawyżał poziom po tak długim rozbracie z piłką.

up@ : a na co nam Załuska? Bramkarz jakich wielu w podeszłym wieku. Wcale nie jakoś znacząco lepszy od Buchalika, swoje miał za uszami jak grał u nas i swoje ma w tym sezonie w barwach Pogoni.
Odpowiedz cytując