Kontuzja Gonzaleza wymusiła ten ruch? Tylko dlaczego kontrakt na 1,5 roku a nie do końca sezonu? Czyżby Głowacki definitywnie zapowiedział koniec kariery na koniec maja?
Karherop napisał(a):

|
Opcja kontraktu 0,7+ 1 nic nas nie będzie kosztowała. A koszulki się na pniu będą sprzedawać
|
Pytanie czy będzie taka opcja? Czy odrazu do czerwca 2019. Nie wiadomo w jakiej jest formie.