Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80425
Stary 18.11.2017, 00:23
Kontuzja Gonzaleza wymusiła ten ruch? Tylko dlaczego kontrakt na 1,5 roku a nie do końca sezonu? Czyżby Głowacki definitywnie zapowiedział koniec kariery na koniec maja?

Karherop napisał(a):Wyświetl post
Opcja kontraktu 0,7+ 1 nic nas nie będzie kosztowała. A koszulki się na pniu będą sprzedawać
Pytanie czy będzie taka opcja? Czy odrazu do czerwca 2019. Nie wiadomo w jakiej jest formie.
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 18.11.2017 o godz. 00:27.
Odpowiedz cytując