Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 18.11.2017, 00:18
Świetny mecz w naszym wykonaniu i ogromna nieporadność Pogoni. Oczywiście niepotrzebna nerwówka w końcówce, ale Pogoń postawiła wszystko na jedną kartę...

Mecz powinien się skończyć 3-0 z dwoma bramkami Carlitosa... miał dzisiaj ogromnego pecha.

Jedyny zarzut za ten mecz mam do Halilovicia. Sporo strat i nie mógł sobie znaleźć miejsca na boisku. Myślę, że pora aby Wojtkowski zagrał na tej pozycji, albo Imaz i Małecki wrócił na skrzydło.
Odpowiedz cytując