|
Świetny mecz w naszym wykonaniu i ogromna nieporadność Pogoni. Oczywiście niepotrzebna nerwówka w końcówce, ale Pogoń postawiła wszystko na jedną kartę...
Mecz powinien się skończyć 3-0 z dwoma bramkami Carlitosa... miał dzisiaj ogromnego pecha.
Jedyny zarzut za ten mecz mam do Halilovicia. Sporo strat i nie mógł sobie znaleźć miejsca na boisku. Myślę, że pora aby Wojtkowski zagrał na tej pozycji, albo Imaz i Małecki wrócił na skrzydło.
|