Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80420
Stary 17.11.2017, 23:28
No no,i teraz na trybunach to bedą dzikie tłumy.

Ruch i moze dobry ,za nazwisko przyciagnie jakis tysiac Januszy wiecej,ale jego forma znajać zycie to duza niewiadoma.Ale ruch na plus,bo do szatni na głosną opierdalankę to bedzie jak znalazł.

@TIR_DO_SŁUBIC wez zmień ten avatar chłopie,ogarnij się.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 17.11.2017 o godz. 23:32.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując