|
No no,i teraz na trybunach to bedą dzikie tłumy.
Ruch i moze dobry ,za nazwisko przyciagnie jakis tysiac Januszy wiecej,ale jego forma znajać zycie to duza niewiadoma.Ale ruch na plus,bo do szatni na głosną opierdalankę to bedzie jak znalazł.
@TIR_DO_SŁUBIC wez zmień ten avatar chłopie,ogarnij się.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 17.11.2017 o godz. 23:32.
|