Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5807
Stary 17.11.2017, 10:35
W sumie nie wiadomo czy w temacie o byłych czy aktualnych pracownikach

Ostatni wywiad Błaszcza:

Cytat:
Błaszczykowski: Chcę zakończyć karierę w Wiśle Kraków. Z szacunku dla klubu, który na mnie postawił


- Cały czas w mojej głowie jest pomysł, żeby zakończyć karierę w Wiśle Kraków. Chciałbym to spiąć ładną klamrą, ale też z szacunku do klubu, który dał mi zaistnieć, postawił na mnie. Wierzę głęboko, że zdrowie i umiejętności pozwolą, żeby tak było - zdradził Kuba w rozmowie z TVP Sport.

Fani jednak muszą uzbroić się w cierpliwość. Błaszczykowski obecnie gra w VfL Wolfsburg. Od pewnego czasu spekuluje się, że w ekipie "Wilków" będzie najwyżej do końca sezonu, by dobrze przygotować się do mistrzostw świata. Potem miałby wyruszyć do Stanów Zjednoczonych na podbój MLS, a interesuje się nim Chicago Fire.

Reprezentant Polski ma 31 lat, a więc może jeszcze pograć za granicą na dobrym poziomie. Za kilka lat pewnie będzie próbował wrócić do Polski, by pożegnać się z kibicami w zespole "Białej Gwiazdy".
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując