Wyświetl pojedynczy post
obikenobi
Senior Member
 
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80399
Stary 16.11.2017, 23:19
ashkeczup napisał(a):
Adaś zaksięgował podobno spory hajs za rozwiązanie kontraktu.
Jakieś źródło? Bo jak dla mnie to chyba inaczej było.

Z tego co pamiętam, to Mójta sam przyszedł z propozycją rozwiązania kontraktu, bo dostał ofertę z Piasta, gdzie mógł liczyć na regularną grę. A z tego co kojarzę, to jeżeli taki delikwent znajdzie sobie od razu nową pracę, to nie trzeba mu wypłacać kasy która mu się należała do końca umowy.

Oczywiście mogę się mylić i nie jestem w 100% pewny tego, co napisałem wyżej, więc będę wdzięczny jakby mnie ktoś oświecił.
Odpowiedz cytując