mitmichael napisał(a):

|
No to jest juz dwoch, teraz czas na kolejnych
|
A kogo masz konkretnie na myśli? W czerwcu konczy się kontrakt Llonchowi Cywce, Glowie, Boguskiemu, Chorazce i Brozkowi. O żadnego z nich nikt nie będzie się bił zimą. Może poza Llonchem..
Carlitos i tak ma klauzule przedłużenia, a to czy bedzie mial kontrakt do 2019 czy 2022 wiele nie zmienia. W takiej formie jak jest w zimie ktokolwiek rzuca 3 mln euro i jest sprzedany.