|
na takie coś może nie zgodzić sie piłakrz/agent bo może to odebrać jako próbe blokady transferu (przeciez to by była czysta obietnica "na gębe" że zagranicy spuszczą a Legii nie)
inaczej pisząc słuchaj Carlos podpisujemy kontrakt na 5 lat z zaporową kwota odstępnego, ale nie bój sie jak przyjdzie Bayern , to mu coś tam obniżymy
|