Temat
:
Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
TonyWiślak
Member
Od: 05.2011
Offline
#
1659
14.11.2017, 08:44
Telefon zmieniłem,ale dzięki za rady
Ma ktoś z Was telefon w Plushu i może mi powieedzieć kilka słów na ten temat? Czy jesteście zadowoleni?Bo oferta wygląda bardzo korzystnie i de facto miałby za połowe ceny to co mam teraz w Play-u.
TonyWiślak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TonyWiślak
Znajdź inne posty napisane przez TonyWiślak