|
Było na odwrót. Najpierw podpisał długi kontrakt, w 2003 r. go wypożyczono i wrócił dopiero w 2007. Wtedy chyba pod koniec sezonu 07/08 kończył mu się kontrakt i chyba po meczu z Legią jesienią wypalił ten tekst w jakimś wywiadzie (wtedy chyba miał bardzo niski kontrakt). Z Wisły odszedł w przerwie zimowej owego sezonu.
|