Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80388
Stary 14.11.2017, 00:23
Było na odwrót. Najpierw podpisał długi kontrakt, w 2003 r. go wypożyczono i wrócił dopiero w 2007. Wtedy chyba pod koniec sezonu 07/08 kończył mu się kontrakt i chyba po meczu z Legią jesienią wypalił ten tekst w jakimś wywiadzie (wtedy chyba miał bardzo niski kontrakt). Z Wisły odszedł w przerwie zimowej owego sezonu.
Odpowiedz cytując